Czarter łodzi

Charter jachtów i łodzi motorowych

Jesteś zainteresowany wynajmem jachtu żaglowego lub motorowodnego? Napisz do nas! Uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin oraz lokalizację wynajmu. Zastanawiasz się dlaczego wybrać właśnie nas? Prócz jachtów i motorówek, które oferujemy, posiadamy również nieocenione znajomości z innymi firmami zajmującymi się czarterem, co pozwala nam na zaproponowanie najkorzystniejszej dla Ciebie ceny oraz wyjątkową obsługę. Wystarczy, że napiszesz do nas jakiego jachtu czy motorówki szukasz, oraz na jakich wrażeniach Ci zależy. Dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb i zadbamy o wspaniałe wspomnienia.

Obecna oferta czarteru

CZARTER MOTOROWKI SEA DOO Challenger 1800 z 2 silnikami o łącznej mocy 220 KM

Rozpędza się do prędkości około 100 kilometrów na godzinę, dającą dużą frajdę z pływania. Na motorówkę możemy zabrać maksymalnie 7 osób jednorazowo.

Miejscem czarteru jest miasto Wałcz, a konkretniej to jezioro Zamkowe. Istnieje także możliwość wyczarterowania motorówki na innych akwenach wodnych. W takim przypadku wypożyczenie możliwe jest tylko na doby, oraz doliczane są dodatkowe koszty transportu do miejsca docelowego.  W naszej ofercie mamy również dmuchaną kanapę do holowania- gwarancja świetnej zabawy oraz niezapomnianych wrażeń. Kanapa jednorazowo pomieści do 4 osób. Stanowi idealną rozrywkę dla wypadów z rodziną lub znajomymi.

Cennik czarteru

150 zł godzina /doba 800 zł +  paliwo

kanapa do holowania 100 zł- godzina lub 350 zł- dobra

Cennik czarteru
150 zł godzina /doba 800 zł plus wypływane paliwo
kanapa do holowania 100 zł godzina doba 350 zł

> KONTAKT Z NAMI <