Organizacja rejsów

Zapewne trafiłeś na tą stronę gdyż chciałbyś przeżyć niezapomnianą przygodę w postaci prawdziwego rejsu statkiem po morzu. Organizujemy rejsy po morzach Bałtyckim oraz Śródziemnym gdzie nauczysz się profesjonalnego żeglowania oraz pływania jachtem po niespokojnych wodach morskich. Będziesz pod opieką profesjonalistów, którzy mają za sobą setki godzin spędzonych na morzu i oceanie. Każdy kto choć raz przeżył przygodę na morzu lub jeziorze wie, że jest to zarówno przyjemna praca połączona z relaksem. Plusk wody oraz szum fal to coś czego nie można porównać z niczym innym, dlatego żaglówka jest idealnym miejscem aby pędzić swój wolny czas a przy okazji nauczyć się czegoś nowego oraz przeżyć niezapomnianą przygodę.

Organizujemy Rejsy na różnych jachtach żaglowych- małych, do kilku osób,a także wielkich dwu i trzymasztowcach mogących pomieścić parunastu osobową załogę. Uczymy poruszania się na otwartej wodzie jak i manewrów w marinach, które są bardzo ważne podczas dobijania lub odbijania od portów. Czas trwania takiego rejsu może trwać od jednego dnia spędzonego na wodzie, aż do miesiąca w przypadku długodystansowych rejsów. Poniżej przedstawiamy parę przykładowych rejsów które udało nam się zorganizować w ostatnim czasie.

Najczęstsze pytania

1Jak zapisać się na rejs statkiem?
Aby zapisać się na rejs statkiem wystarczy skontaktować się z nami na adres email, przez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Terminy rejsów są różne dlatego prosimy o wysłanie terminu jaki Państwu odpowiada.
2Ile kosztuje rejs ?
Koszty rejsu są zróżnicowane gdyż zależą od ilości dni spędzonych na łodzi.
3Gdzie organizujecie rejsy?
W zależności od zapotrzebowania oraz chętnych na dany rejs, ale zazwyczaj są to rejsy po morzu Bałtyckim, Północnym lub Śródziemnym (najczęściej Adriatyk).
4W jakim wieku muszą być uczestnicy rejsu?
Organizujemy rejsy dla dzieci i młodzieży oraz dla osób dorosłych. Wiek uczestników jednak nie może być mniejszy niż 14 lat. Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodziców (opiekunów).
5Kto może popłynąć w rejs?
W zależności od roli jaką chcesz spełniać oraz czego chcesz się nauczyć. Możesz wybrać się z nami w rejs jako pasażer, który chciałby tylko miło spędzić czas na morzu. Możesz również zdobyć wymagane doświadczenie aby otrzymać patent żeglarski.
6Co zabrać w taki rejs?
Na rejs należy zabrać najpotrzebniejsze rzeczy potrzebne do funkcjonowania na morzu oraz obcym Państwie. Dokumenty, leki, walutę kraju do jakiego płyniemy, sztormiak, ubrania i obuwie, kosmetyki oraz rzeczy do higieny osobistej. Na rejsy zagraniczne dobrze także mieć ze sobą kartę EKUZ, jednakże nie jest to warunek obowiązkowy.
7Jak wygląda przebieg rejsu
Przebieg rejsu ustalany jest wcześniej z uczestnikami. Staramy się aby rejs statkiem nie był zbyt uciążliwy dlatego co jakiś czas cumujemy w fajnych i ciekawych miejscach gdzie można zwiedzić coś ciekawego lub spędzić miło czas np. w postaci kąpieli w morzu.
> KONTAKT Z NAMI <